BIAŁKA TATRZAŃSKA - CENTRUM WYPOCZYNKOWE KANIÓWKA

CW KANIÓWKA

  Rezerwacja 668 291 655
                      662 092 045

  Zadzwoń lub wypełnij formularz
 
REZERWACJE/ZAPYTANIE >>>
 
 
  KARTA KANIÓWKA
  dla każdego naszego Gościa
  bez dodatkowych opłat korzystanie z:
  - z aż dwóch krytych basenów
  - saun suchych i parowej oraz jacuzzi
  - sali ćwiczeń fitnes - minisiłowni
  - pokoju zabaw dla dzieci młodszych
  - stołów do bilarda
 
 

Strona główna » Cena dopasowana do wymagań

Cena dopasowana do wymagań

W Centrum Wypoczynkowym KANIÓWKA oferujemy naszym miłym Klientom miejsca w komfortowych pokojach w naszych własnych obiektach turystycznych o zróżnicowanych warunkach dostosowanych głównie dla wypoczynku rodzinnego. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, TV, częściowo balkony.

W naszej ofercie kierujemy się zasadą jak najlepszego dopasowania do wymagań i potrzeb Klienta,
dlatego bardzo prosimy Państwa o jak najbardziej dokładne wypełnienie formularza w zakładce
REZERWACJE / ZAPYTANIE >>>. Przygotujemy wówczas ofertę specjalnie dla Was, we wszystkich możliwych wariantach i prześlemy ją bezzwłocznie na Wasz adres mailowy do konsultacji i rozważenia. Będziemy oczekiwać na Waszą decyzję.

Cena pobytu uzależniona jest od terminu, ilości noclegów, ilości osób dorosłych i dzieci, posiłków oraz w którym z budynków będziecie Państwo kwaterować: KANIÓWKA I - Lux, KANIÓWKA II - Premium czy też KANIÓWKA III - Standard. W okresie sezonu wysokiego Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Ferii Zimowych preferujemy pobyty dłuższe, co najmniej 5, 6, 7-mio dniowe. Dla takich pobytów przedstawimy Wam specjalną ofertę pakietową. Możliwe są również krótsze pobyty ale tutaj będziemy mogli Państwa zaspokoić w ramach pozostałych nam luk w innych pobytach dłuższych.

Ponieważ ilość miejsc w naszych obiektach jest ograniczona, uprzejmie prosimy o niezwlekanie do ostatniej chwili aby uniknąć sytuacji jaka miała miejsce w ubiegłym roku, kiedy to musieliśmy odmawiać przyjęcia z powodu braku miejsca nawet naszym stałym klientom.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NZASZYMI OFERTAMI SPECJALNYMI >>>