BIAŁKA TATRZAŃSKA - CENTRUM WYPOCZYNKOWE KANIÓWKA

CW KANIÓWKA

  Rezerwacja 668 291 655
                      662 092 045

  Zadzwoń lub wypełnij formularz
 
REZERWACJE/ZAPYTANIE >>>
 
 
  KARTA KANIÓWKA
  dla każdego naszego Gościa
  bez dodatkowych opłat korzystanie z:
  - z aż dwóch krytych basenów
  - saun suchych i parowej oraz jacuzzi
  - sali ćwiczeń fitnes - minisiłowni
  - pokoju zabaw dla dzieci młodszych
  - stołów do bilarda
 
 

Strona główna » STACJA NARCIARSKA - BIAŁKA TATRZAŃSKA

STACJA NARCIARSKA - BIAŁKA TATRZAŃSKA

KANIÓWKA jest częścią największego w polsce kompleksu wyciągów narciarskich działających w jednej grupie pod nazwą STACJA NARCIARSKA BIAŁKA TATRZAŃSKA. Praktycznie od samego początku i nieprzerwanie zajmujemy pierwsze miejsca w rankingach stacji narciarskich w Polsce, co roku rozszerzając ofertę. UWAGA W roku 2017 przeprowadzony został ostatni etap inwestycji połączenia stoku KANIÓWKA z KOTELNICĄ i BANIĄ. Dzięki temu bedziecie możecie już przejechać na nartach górą z KANIÓWKI również na centralne wyciągi, mając do dyspozycji ok. 15 km tras narciarskich o różnym stopniu trudnosci i długościach. Można również w ten sposób przejechać do Termy BANIA.

BIAŁKA TATRZAŃSKA

 

Niewątpliwą zaletą i jednym z największych atutów KANIÓWKI jest znacznie mniejszy tłok i większa dostępność zarówno do kolei krzesełkowej jak i orczyków. Mamy również na stoku specjalną część dla początkujących narciarzy z krótkimi i bardzo łagodnymi zjazdami oraz specjalny taśmociąg dla maluchów, gdzie każdy może śmiało rozpocząć swoją przygodę na stoku.

Ta terenie Białki i na miejscu, pod stokiem znajdziecie wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Działa tutaj również przyjazna adeptom certyfikowana, profesjonalna Szkółka Narciarska, dzięki której nawet najbardziej oporni nabiorą wprawy i będą śmigać jak najlepsi z najlepszych. Oczywiście wszystko odbywa się bezstresowo i w wyjątkowo miłej atmosferze.