BIAŁKA TATRZAŃSKA - CENTRUM WYPOCZYNKOWE KANIÓWKA

CW KANIÓWKA

  Rezerwacja 668 291 655
                      662 092 045

  Zadzwoń lub wypełnij formularz
 
REZERWACJE/ZAPYTANIE >>>
 
 
  KARTA KANIÓWKA
  dla każdego naszego Gościa
  bez dodatkowych opłat korzystanie z:
  - z aż dwóch krytych basenów
  - saun suchych i parowej oraz jacuzzi
  - sali ćwiczeń fitnes - minisiłowni
  - pokoju zabaw dla dzieci młodszych
  - stołów do bilarda
 
 

Strona główna » O nas

O nas

Zapraszamy do Centrum Wypoczynkowego KANIÓWKA w którym oferujemy Klientom miejsca w komfortowych pokojach w naszych trzech obiektach turystycznych o zróżnicowanym standardzie, dostosowanym głównie dla wypoczynku rodzinnego. Wszystkie pokoje w obiektach posiadają łazienki, TV, częściowo balkony. W budynkach KANIÓWKA I - Lux oraz KANIÓWKA II - Premium posiadamy aż dwa całoroczne kryte baseny z saunami i jacuzzi oraz bazę reekreacyjną. W każdym z obiektów zorganizowane są miejsca do zabawy dla dzieci mlodszych.

Centrum Wypoczynkowe KANIÓWKA stanowi podstawową bazę noclegowo rekreacyjną dla naszego własnego Stoku Narciarskiego KANIÓWKA, który jest częścią największej w Polsce Stacji Narciarskiej BIAŁKA TATRZAŃSKA, będącej od lat na pierwszym miejscu we wszystkich rankingach stacji narciarskich w naszym kraju. Bez kłopotliwych codziennych dojazdów, szukania miejsca na parkingu, przebierania się w plenerze ... u nas jesteście praktycznie pod samym stokiem. Po śnieżnym szaleństwie kąpiel w basenie, jacuzzi i gorąca sauna, być może masaż ... a potem smaczne jedzonko w karczmie KANIÓWKA ... i czujesz, że życie jest naprawdę piękne ... i cała Rodzina jest szczęśliwa ...

KANIÓWKA I - Lux - to nasz najnowszy i najlepszy obiekt, oddany do użytku w grudniu 2016 roku. Jest on sercem naszego Centrum i znajduje się tutaj m.in. widokowy basen, sauna sucha i parowa, jacuzzi, salka fitness - siłownia. Dla dzieci młodszych przygotowaliśmy specjalny, obszerny pokój zabaw. Znajdują się tutaj bardzo ładne dwupokojowe Studia Rodzinne oraz pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe, prawie wszystkie z balkonami.

KANIÓWKA II - Premium - to nasz starszy obiekt, m.in. z basenem, małą sauną suchą, bilardem .... Znajdują się tutaj pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe, częściowo z balkonami, w większości ze skosami.

Budynki KANIÓWKA I i II znajdują się blisko naszej KARCZMY, tworząc swoisty trójkąt CW KANIÓWKA. Przy KARCZMIE umieszczona jest Strefa dla Malucha z placem zabaw a przy KANIÓWKA II Strefa Grillowania. 

Budynek KANIÓWKA III-Standard, oddalony jest od naszych budynków głównych CW KANIÓWKA I, II oraz KARCZMY o ok. 5 – 8 minut spacerem. Znajdują się tutaj bardzo ładne dwupokojowe Studia Rodzinne oraz pokoje 2, 3, 4-osobowe, częściowo z balkonami. W budynku jest przytulna jadalnia na której podajemy śniadania w formie bufetu. Jest tutaj również mała salka z bilardem i kącikiem dla dzieci.

Z zasady śniadania podajemy w poszczególnych obiektach natomiast wyjątkowo pozostałe posiłki z karty lub w formie bufetu, z dużym wyborem wyśmienitych dań, w tym regionalnych, według własnego wyboru mili Klienci mogą zakupić w naszej Regionalnej KARCZMIE, ze specjalną zniżką. Jest ona częścią Centrum Wypoczynkowego KANIÓWKA. KARCZMA znajduję się w sąsiedztwie naszych budynków hotelowych KANIÓWKA I - Lux i KANIÓWKA II - Premium.

Centrum Wypoczynkowe KANIÓWKA to doskonałe miejsce na całoroczny wypoczynek w super komfortowych warunkach i bazę wypadową w Tatry. Mnóstwo okolicznych atrakcji i pobliskie, aż trzy Baseny Termalne BIAŁKA, BUKOWINA i SZAFLARY oraz bogate zaplecze samego Centrum Wypoczynkowego KANIÓWKA gwarantuje urozmaicony i pełen emocji oraz relaksu pobyt w górach dla Gości indywidualnych, Rodzin i grup zorganizowanych.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NZASZYMI OFERTAMI SPECJALNYMI >>>